Bookings

2025
Ruszyły rezerwacje terminów

Zostały ostatnie terminy 2024

Maja & Krzysztof

Wraz z Mają i Krzysztofem zapraszamy Cię do magicznego świata miłości, elegancji i niepowtarzalnej atmosfery. Dziś pragnę podzielić się z Wami historią niezwykłego ślubu - święta, które odznaczało się nie tylko pięknem i wyjątkowością, ale również głębokim przesłaniem miłości dwóch serc. Maja i Krzysztof, para pełna harmonii i wzajemnego zrozumienia, postanowiła zawrzeć związek małżeński w niezwykłym otoczeniu Pałacu Czosnowskich. Było to wydarzenie, które zapadło w pamięci każdego, kto miał przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu.

PAŁAC CZOSNOWSKICH STAŁ SIĘ ARENĄ DLA TEGO UROCZYSTEGO ŚWIĘTA. TO MIEJSCE EMANUJĄCE HISTORIĄ I PIĘKNEM, IDEALNIE WPISAŁO SIĘ W ATMOSFERĘ, KTÓRĄ PARA PRAGNĘŁA STWORZYĆ DLA SWOJEGO ŚLUBU. STARANNIE WYBRANE DETALE, ZMYSŁOWE DEKORACJE I KUNSZTOWNA ARANŻACJA WNĘTRZ STWORZYŁY NIEZWYKŁY KLIMAT, KTÓRY ODDAWAŁ CHARAKTER MAJI I KRZYSZTOFA.

dior

Profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, zabawa, śmiech, poczucie stylu, nowoczesność – tak wyglądała współpraca z Kubą i jego podejście do fotografii. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej atmosfery i efektu finalnego w dniu naszego ślubu. Jesteśmy zachwyceni i spotkamy się jeszcze na pewno nie raz 🤍🔝

maja & krzysztof

Pałac Czosnowskich

Fotograf ślubny FASHION Inspired. Jakub Majevski

Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Gdańsk, Katowice, Łódź, Częstochowa

Kontakt

Na wszystkie maile staram się odpowiadać w ciągu 48h – jeżeli jednak nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi  – to bardzo proszę sprawdźcie folder spam lub skontaktujcie się bezpośrednio:

kontakt@jakubmajevski.com +48 664 477 277