Sandra Kubicka & Olek Baron

Bookings

2025
Ruszyły rezerwacje terminów

WOLNE terminy 2024

  • 6 lipca
  • 27 lipca
  • 17 sierpnia
  • 24 sierpnia

Maja & Krzysztof

Wraz z Mają i Krzysztofem zapraszamy Cię do magicznego świata miłości, elegancji i niepowtarzalnej atmosfery. Dziś pragnę podzielić się z Wami historią niezwykłego ślubu - święta, które odznaczało się nie tylko pięknem i wyjątkowością, ale również głębokim przesłaniem miłości dwóch serc. Maja i Krzysztof, para pełna harmonii i wzajemnego zrozumienia, postanowiła zawrzeć związek małżeński w niezwykłym otoczeniu Pałacu Czosnowskich. Było to wydarzenie, które zapadło w pamięci każdego, kto miał przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu.

palac czosnowskich fotografia slubna warszawa jakubmajevski 166

PAŁAC CZOSNOWSKICH STAŁ SIĘ ARENĄ DLA TEGO UROCZYSTEGO ŚWIĘTA. TO MIEJSCE EMANUJĄCE HISTORIĄ I PIĘKNEM, IDEALNIE WPISAŁO SIĘ W ATMOSFERĘ, KTÓRĄ PARA PRAGNĘŁA STWORZYĆ DLA SWOJEGO ŚLUBU. STARANNIE WYBRANE DETALE, ZMYSŁOWE DEKORACJE I KUNSZTOWNA ARANŻACJA WNĘTRZ STWORZYŁY NIEZWYKŁY KLIMAT, KTÓRY ODDAWAŁ CHARAKTER MAJI I KRZYSZTOFA.

dior
fotograf slubny fashion inspired warszawa 115
palac czosnowskich fotografia slubna warszawa jakubmajevski 160

Profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, zabawa, śmiech, poczucie stylu, nowoczesność – tak wyglądała współpraca z Kubą i jego podejście do fotografii. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej atmosfery i efektu finalnego w dniu naszego ślubu. Jesteśmy zachwyceni i spotkamy się jeszcze na pewno nie raz 🤍🔝

maja & krzysztof

fotograf slubny fashion inspired warszawa 11
Jakub Majevski white 3

Pałac Czosnowskich

luksusowy ślub w Pałacu Czosnowskich

Fotograf ślubny FASHION Inspired. Jakub Majevski

Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Toruń, Gdańsk, Katowice, Łódź, Częstochowa

Kontakt

Na wszystkie maile staram się odpowiadać w ciągu 48h – jeżeli jednak nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi to bardzo proszę sprawdźcie folder spam lub skontaktujcie się bezpośrednio:

Ostatnie wolne terminy na lato 2024!          6+27 lipca, 17+24 sierpnia           Ostatnie wolne terminy na lato 2024!          6+27 lipca, 17+24 sierpnia           Ostatnie wolne terminy na lato 2024!          6+27 lipca, 17+24 sierpnia